Image

OST'yi PST'ye Doğrudan Dönüştürmenin Hızlı ve Güvenli Yöntemini Bilin

Tüm dünyadan OST formatında veri depolayan ve PST dosya türüne dönüştürmenin bir yolunu arayan birçok kullanıcı var. Outlook hataları ve ani kapanma nedeniyle OST'yi PST'ye dönüştürmeyi tercih ediyorlar. Bu blogda, okuyucularımıza sadece birkaç basit adımı izleyerek OST'yi PST'ye doğrudan dönüştürmenin hızlı ama güvenli bir yolunu gerçekleştirmeleri için yönlendireceğiz. Dönüştürmek OST - PST 'ye manuel olarak dönüştürme ve güvenilir bir araç önerme konusunda rehberlik edeceğiz.

OST'yi PST'ye Manuel Olarak Dönüştürme Adımlarını Bilin

El ile yöntemi uygulamak için aşağıdaki adımları izleyin ve Live Exchange Server ile bağlandığınızdan emin olun:

1. Outlook'u sisteminizde çalıştırın
2. ‘Dosya’ sekmesini tıklayın.
3. "Aç ve Dışa Aktar" sekmesini sağ tıklayın.
4. ‘Dışa Aktar’ sekmesini çift tıklayın.
5. Dönüştürmeniz gereken öğeleri seçin.
6. "İleri" düğmesine basın.
7. Dosyaları sistemde istediğiniz konuma taşıyın.
8. ‘Son’ düğmesini tıklayın.

OST'yi PST'ye manuel olarak dönüştürmek için büyük bir risk olmadığınızdan emin olun ve verilerin dönüştürülmesi için bir üçüncü taraf aracı kullanın. Manuel yöntemin birçok sınırlaması vardır ve posta kutusu öğelerinize kalıcı olarak erişemeyebileceğiniz için bu yöntemi uygulamamanızı öneririz.

OST'yi PST'ye Doğrudan Dönüştürmek için Güvenli Bir Yöntem: KDETools OST'den PST'ye Dönüştürücü

OST'yi% 100 başarılı dönüşüm sonucunu garanti eden PST'ye dönüştürmek için güvenli bir yöntem kullanın. Güvenli olmadığı için manuel yöntemi kullanmadığınızdan emin olun ve güvenilir bir çözüm seçin. Bu tek araç, kullanıcıların OST'yi 15'ten fazla EML, EMLX, NSF, Gmail, OLM, MBOX, Zimbra vb. tüm Outlook ve Windows sürümleri. Kullanıcının bir seferde birden fazla OST dosyası seçmesini sağlayan gelişmiş "Toplu Dönüştürme" özelliğini kullanın.

Özet- Bu blog, OST'yi PST'ye manuel olarak ve güvenilir bir üçüncü taraf yazılımı kullanarak nasıl dönüştüreceğiniz konusunda ayrıntılı ve adım adım bir kılavuzdan bahseder. Blogu dikkatlice okuyun ve verilerin OST'den PST dosya türüne güvenli ve hızlı bir şekilde dönüştürülmesi için bilinçli bir karar verin.

Daha fazla bilgi- http://www.osttopst-converter.com/