Image

Wymaganie dotyczące Konwerter OST na PST może powstać w dowolnym momencie z dowolnego powodu. Chociaż zaleca się kilka prostych sztuczek, aby zaimportować zawartość skrzynki pocztowej z pliku OST do formatu PST, mają one kilka głównych ograniczeń. Profesjonalna aplikacja konwertera OST na PST jest zawsze uważana za najlepszą odpowiedź w tym przypadku. Ale prawdziwym wyzwaniem dla przyszłych użytkowników jest wybór największej spośród wielu opcji. Na początek omówimy podstawowe zasady najbardziej niezawodnego konwertera OST na PST:

Pobierz teraz

Różnica między OST a PST

Microsoft Outlook to popularna aplikacja klienta poczty e-mail, która wykorzystuje dwa typy plików danych programu Outlook: PST i OST. PST to osobisty stół do przechowywania, OST to offline stół do przechowywania. Jeśli używasz klienta programu Outlook jako samodzielnej aplikacji, tworzy on plik PST w systemie lokalnym. Plik PST może przechowywać wiadomości e-mail. Z drugiej strony, jeśli masz połączenie z serwerem Exchange i jest on włączony, tworzy on plik OST w systemie lokalnym. Zawiera kopie elementów skrzynki pocztowej zapisane na serwerze pocztowym. Będąc tabelą przechowywania offline, plik OST umożliwia pracę z danymi skrzynki pocztowej, nawet gdy połączenie z serwerem Exchange jest niedostępne.

Najlepsze oprogramowanie Konwerter OST na PST

Zewnętrzne oprogramowanie Konwerter OST na PST to profesjonalna rozdzielczość umożliwiająca zmianę pliku OST na format PST. Na rynku jest wielu dostawców, którzy oferują takie oprogramowanie. Podczas wyszukiwania w Konwerter OST na PST zobaczysz szeroką listę takich aplikacji. Nigdy nie jest łatwo wybrać najlepszy spośród wielu opcji bez osobistego użycia. Dlatego zanim będzie można kupić takie narzędzie innej firmy, należy pamiętać o kilku ważnych faktach. Narzędzie Konwerter OST na PST jest jednym z najlepszych dostawców oprogramowania w dziedzinie odzyskiwania danych i migracji poczty e-mail. Narzędzie Konwerter OST na PST jest uważane za jedno z najlepszych rozwiązań do konwersji OST na PST. Dlaczego? Dowiedzmy się poniżej.

Kluczowe cechy

Kluczowe funkcje odgrywają ważną rolę. Narzędzie do Konwerter OST na PST zawiera wyjątkowe funkcje, które wyróżniają go na tle innych.

Natychmiastowe i bezpieczne: bezpieczeństwo powinno być dla Ciebie najważniejsze. Jest to nieniszczące oprogramowanie, które nie powoduje zmian w oryginalnych plikach podczas Konwerter OST na PST. Ponadto to oprogramowanie może błyskawicznie przeprowadzić migrację, nie wymagając dużo czasu. Może całkowicie przenieść duży plik OST w krótkim czasie.

Konwerter wsadowy: Jeśli chcesz zmienić wiele plików OST, musisz użyć tego oprogramowania. Obsługuje migrację wsadową różnych plików OST do formatu pliku PST jednocześnie. Nie ma więc potrzeby przełączania różnych plików OST jeden po drugim.

Wiele opcji zapisywania: Za pomocą tego narzędzia można eksportować pliki OST do formatu PST, MSG, HTML, EML, MBOX i EMLX. Jeśli tworzysz PST jako plik wyjściowy, możesz dołączyć ten nowy plik bezpośrednio do swojego profilu programu PST.

Przyjazny dla użytkownika: Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i nie ma wymogu instalacji programu Outlook w celu prognozowania nieograniczonej liczby konwersji plików OST na format PST.

Łatwy w użyciu: będąc prostym w obsłudze oprogramowaniem, nie wymaga wcześniejszej wiedzy technicznej. Narzędzie Konwerter OST na PST zawiera interaktywny interfejs użytkownika, dzięki czemu nawet początkujący użytkownik może z niego korzystać z łatwością.

Bezpłatna ocena

Oprogramowanie do Konwerter OST na PST zapewnia wersję demonstracyjną narzędzia do Konwerter OST na PST w celu bezpłatnej oceny. Dlatego przed zakupem narzędzia należy pobrać bezpłatne oprogramowanie Konwerter OST na PST. Korzystając z wersji demo, możesz przekonwertować plik OST do formatu PST i zapisać kilka pierwszych elementów wiadomości e-mail z wybranych folderów skrzynki pocztowej każdego wybranego pliku OST. Jest to jedyne ograniczenie w wersji demo.

Wniosek

W tym artykule omówiliśmy najważniejsze fakty stojące za najlepszym oprogramowaniem do Konwerter OST na PST. Dlatego za każdym razem, gdy potrzebujesz zmienić plik OST na format PST, upewnij się, że zawsze wybierasz najlepsze rozwiązanie, którym może być narzędzie Konwerter OST na PST