Image

Microsoft Outlook jest znanym urządzeniem klienta poczty e-mail, które korzysta z dwóch odmian plików danych O utlook: PST i OST, PST jest osobistą tabelą pamięci, podczas gdy OST jest tabelą pamięci offline. Jeśli używasz klienta Outlook jako samodzielnego oprogramowania, tworzy plik PST w systemie lokalnym. Plik PST może przechowywać wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, dzienniki, zadania, notatki, załączniki itp. Z drugiej strony, jeśli jesteś dopasowany do programu Exchange Server i włączony jest „Tryb buforowanej wymiany”, tworzy plik OST w systemie lokalnym. Zawiera kopie elementów skrzynki pocztowej zapisane na serwerze pocztowym. Będąc tabelą przechowywania offline, plik OST umożliwia pracę z danymi skrzynki pocztowej, nawet gdy połączenie z serwerem Exchange jest niedostępne. Po ponownym potwierdzeniu załącznika Exchange Server możesz zsynchronizować przełączniki.

Niezawodne oprogramowanie do konwersji plików OST do formatu PST bez programu Outlook - 

Y może ou łatwo eksport i import Outlook OST do PST e-maile w tym wszystkich elementów i załączników. Jest to jeden najlepszy Narzędzie dostępne na rynku eksportowym lub konwersji e-maili z OST do formatu PST z dokładnością. Za pomocą tego narzędzia można łatwo przekonwertować plik OST do formatu PST bez programu Outlook. Nie ma ograniczenia rozmiaru pliku, możesz konwertować pliki o dużych rozmiarach jednocześnie, bez żadnych zmian i utraty danych. Ta aplikacja zachowuje całą strukturę folderów podczas całej procedury konwersji. Jest to bardzo łatwy w obsłudze interfejs graficzny, dzięki czemu zarówno użytkownicy techniczni, jak i nietechniczni mogą łatwo zrozumieć i pracować z narzędziem bez żadnych problemów. Narzędzie OST Converter obsługuje wszystkie najnowsze i wcześniejsze wersje wersji MS Outlook - 2016, 2013, 2010, 2003 itp. 

Spójrz na niektóre funkcje OST 2 PST Exporter Tool - 

  • Uproszczony interfejs dla łatwej obsługi
  • Łatwo konwertuj plik OST programu Outlook wszystkich rozmiarów
  • Nie ma potrzeby instalowania programu Outlook i innych aplikacji
  • Zapewniają 100% bezpieczne wyniki bez utraty danych
  • Odzyskiwanie wybranych elementów OST jest możliwe
  • Zapisz wyniki migracji w dowolnej lokalizacji wybranej przez użytkownika
  • Kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows
  • Pełna konwersja e-maili, kontaktów, notatek, czasopism, kalendarzy itp.
  • W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej na czacie na żywo. Są dostępne 24 * 7.

Końcowe przemyślenia

Oprogramowanie do konwersji OST na PST jest najlepsze i jeden z najlepszych sposobów na przeniesienie OST do PST z kompletnymi szczegółami elementów folderu skrzynki pocztowej OST i oprogramowania pomaga pokazać podgląd konwersji OST. Ten konwerter OST na PST jest darmowym oprogramowaniem do konwersji i możesz łatwo zrozumieć, jak działa to narzędzie .

Więcej informacji:-  https://www.osttopstapp.com/