Image

Zde zveřejním, jak odesílat záznamy NSF do návrhu dokumentu MBOX. Ještě před změnou by si člověk měl uvědomit motivaci k odesílání zpráv Betavare Vývozce NSF na MBOX. V této linii pojďme začít bez toho, abychom prožili mnoho času.


STÁHNOUT TEĎ


Přemýšlejte o dokumentech NSF a MBOX

Dokument NSF obsahuje všechny zprávy, kontakty, poznámky, plány, úkoly atd. V e-mailovém zákazníkovi Lotus Notes. Tento záznam lze získat a odeslat, jen když mají klienti u sebe Lotus Notes. MBOX je opět obecně využívaným designem dokumentů, který se vyrábí a obchoduje s Windows Live Mail, Outlook Express, Thunderbird a dalšími. Obsahuje pouze e-mailové jemnosti a připojení.


Motivace k obchodování záznamu Lotus Notes do dokumentu MBOX

Zde jsou důvody odpovědné za obchodování záznamu NSF s návrhem dokumentu MBOX -

 • Záznam NSF nelze získat v různých fázích, jako je Thunderbird, Windows Live Mail, Outlook Express atd
 • Vzhledem k významným výdajům nemůže jen málo asociací nést náklady na Lotus Notes.
 • Ke zpracování aplikace Lotus Notes jsou vyžadovány speciální schopnosti.


Strategie obchodování informací Lotus Notes s designem MBOX

Neexistují žádné manuální techniky k odeslání záznamu Lotus Notes do návrhu dokumentu MBOX. V tomto duchu je třeba zvolit solidní uspořádání a my vám nabízíme jedno takové uspořádání, například Betavare Vývozce NSF na MBOX. Jedná se o uspořádání produktu, které může odesílat zprávy Lotus Notes do záznamu MBOX s připojením. Bez omezení kvality informací je transformace záznamu NSF na dokument MBOX snadno dokončena.

Sledováním několika přímých pokroků mohou klienti obchodovat záznamy NSF s designem dokumentů MBOX. Péče o tento program je s tímto uspořádáním na vysoké úrovni nadměrně jednoduchá. Při práci na produktu se klienti nezabývají žádnými problémy. Musíte ve svém rámci představit prostředí Lotus Notes, pokud ve vašem rámci není, a v tomto okamžiku můžete v zásadě zahájit transformaci informací NSF na návrh dokumentu MBOX. Jakýkoli dokument NSF enormní velikosti lze pomocí tohoto produktu snadno změnit na design záznamu MBOX.


Objevte hlavní body nástrojeVývozce NSF na MBOX

 • Plynulé obchodování dokumentu jakékoli velikosti NSF se záznamem MBOX
 • Všechny formy Lotus Notes jsou podporovány
 • Zobrazit kontrolu záznamu NSF před obchodem
 • Selektivní transformace věcí z dokumentu NSF
 • Uživatelské rozhraní pro snadné řešení
 • Udržujte klíčové komponenty a pořadí organizátorů v seskupování informací NSF
 • Uložte dokument MBOX s výnosem v jakékoli oblasti vašeho rozhodnutí
 • Velká podobnost se všemi formami Windows
 • Stáhněte si předběžnou verzi před vložením prostředků do plného formuláře do prostředí Lotus Notes to MBOX Exporter


Dokončování řádků

Pokusili jsme se objasnit informace o NSF, dokumentu MBOX, účelech za Vývozce NSF na MBOX  a odpovědět na změnu prostřednictvím tohoto blogu. Na okamžik a brilantní transformaci jsme charakterizovali zdatný aparát NSF to MBOX Exporter od Betavare. Jelikož ruční změna dokumentu Lotus Notes na MBOX není chráněna, důrazně předepisujeme využití tohoto produktu a získání chutných výsledků bez problémů. Produkt si můžete prohlédnout stažením bezplatné předběžné varianty.