Image

Microsoft Outlook je opravdu obecný e-mailový klient, který používají Mac i Windows. Oba e-mailoví klienti však používají k financování dat poštovní schránky kontrastní změnu souboru. To je důvod, proč uživatelé přecházejí z počítačů Mac na Windows, představují nutnost převést jejich poštovní schránku do outgenové inicializace PST. Tento převodník OLM na PST je nepárový nástroj, který umožňuje soubory OLM ve Windows Outlooku.

Výuka souborů OLM je jedinečný formát souborů, který ukládá e-maily, doručenou poštu, kalendáře, kontakty a přílohy do výhledu pro Mac. Přemýšlení a použití souboru OLM jsou stejné jako u souboru PST ve Windows. Ale soubory OLM nelze otevřít hotový výhled pro Windows. Windows outlook podporuje rozdělení souborů PST. A pokud přepnete z operačního systému Mac na operační systém Windows, musí být nezranitelné zasáhnout poštovní schránku. Chcete-li si dovolit všechny položky své poštovní schránky, včetně poznámek a kalendářů, musíte převést OLM do nováčků formátu PST a poté soubory nepřizpůsobit Windows Outlook.

Jednou z nevýhod státníka ve výhledu pro Mac je to, že má vysoce inovativní vzorec. Aby mohl jednotlivec používat aplikaci Mac outlook, musí si shodnout několik nepříjemných noeses. A pokud jde o funkce, pak MS outlook pro Windows má funkce pro psaní než MS outlook pro Mac.                                                          STÁHNOUT TEĎ

Podívejme se, jaké kroky jsou k dispozici uživatelům, kteří chtějí soubor OLM označit jako PST.

Existují dvě vzdálenosti, které umožňují provádět některé změny OLM do souboru PST aplikace Outlook pro migraci informací: Cvičte způsob, jak si vyměňovat informace OLM na PST a používat nástroj pro převod OLM na PST od jiného výrobce. Oba mají své klady a zápory a to, co musíte rozhodnout, závisí zcela na vaší poptávce. Zde se zabýváme oběma kroky - praktickým krokem k outlanderovi OLM souboru do aplikace Outlook a zapisovatelským automatickým krokem k provedení odpovídajících.

Recitační cesta k okamžiku OLM souboru do Windows výhledu

Předtím, než uděláte cokoli, budete potřebovat zdvořilost pro udržení duplikace vašich souborů OLM. Takže pokud vaše data nelze z důvodu cogitate obnovit, změníte soubory šampionátu. A pak prozkoumejte níže uvedené kroky:

Krok 1. Vytvoření a povolení účtování IMAP

Pokud deprivaci znamenáte soubory OLM na informace PST, vytvoříte fakturu IMAP. Když nastavíte deklaraci IMAP, můžete svou poštovní schránku umístit na rozlišitelné platformy.

1- Na vašem počítači neomezujte Gmail a pronikněte do Nastavení.
2- Přesuňte kartu Propagace a POP / IMAP.
3- V oblasti „Přístup IMAP“ vyberte Povolit IMAP.
4- Pronikněte zakázanými změnami.

Krok 2. Nastavení a synchronní výhled Mac do IMAP Chronicle

1- Neurčený výhled pro Mac ve vašem systému a vyberte Nástroje >> Účty
2- Zvuk na opravě „+“ na zbývající straně okna Příběh přidáte novou zem
3- Preferujte cílové podokno e-mailu a zúčastněte se vašeho e-mailového směru, propuštění a lidského argotu pro kroniku G-mail
4- Postupujte podle „imap.gmail.com“ jako příchozího serveru a vyberte možnost „Použít připojení SSL“
5- Začněte „smtp.gmail.com“ jako Outward Server
6- Naučte se obě možnosti pod odchozím počítačem a postupujte podle vyobrazení na výslužbě jako 465 a poté přejeďte prstem na Přidat důvod

Krok 3. Migrujte Outlook e-mail do Důvodu Gmailu

1- Chcete-li přesunout složku poštovní schránky, klepněte na ni pravým tlačítkem myši a přetáhněte text.
2- Chcete-li tento soubor přesunout, upřednostňujte směrovou složku v Gmailu, kde jste chudí.
3- Jakmile si nahrajete vědomí, můžete si vzpomenout na své prohlášení v Gmailu.

Krok 4. Nakonfigurujte službu Gmail Declare pomocí aplikace Windows Outlook

1- Unfastened outlook for Mac and go to File >> Info >> Fakture Settings
2- Poté klepejte na nový obraz z okna
3- Superior Další rozhodování o psaní typu počítače
4- Zkontrolujte výběr internetového e-mailu a vložte e-mailové informace
5- Zde máte ochudobnění o vynikající IMAP jako typ kroniky
6- Nyní začněte imap.gmail.com jako Inpouring počítač a smtp.gmail.com jako Outward počítač

Krok 5. Kanalizujte soubory z poštovní schránky Gmail do poštovní schránky Windows Outlook

Když jste organizovali půdu Gmailu s aplikací Windows Outlook, můžete snadno procházet a upravovat veškerou poštu z Gmailu tak, aby vypadala podle poštovní schránky. Nyní můžete efektivně importovat soubory OLM do aplikace Windows Outlook ručně.

Nevýhody manuálního vstupu

1- Počátek všech transformací je opravdu byzantský a příliš prodloužený.
2- Vyžaduje to hodně času náročné na implementaci plánu.
3- Vyšší šance na zmenšení pošty.
4- Požadované odborné znalosti.
5- Nelze najít debauch soubory.

Nejrychlejší krok

Chcete-li snáze importovat soubory OLM do aplikace Windows Outlook, zjednodušíte převodník OLM na PST. Tento krok nabízí nezraněné a bezrizikové spasení pošty OLM dissever PST. Pokud tedy někdy budete chtít exportovat svou poštu OLM do PST, rozdělte se zdržením zbytečné chvíle a rychlého stahování Converter pro OLM. OLM na PST převede soubor .olm na soubor .pst se všemi vlastnostmi metadat bez hodnocení.