Image

Nadal szukasz wybielacza, aby połączyć dwa lub nieograniczoną liczbę plików PST w jeden plik? Następnie ten dzienniczek wyprowadzi cię z pracy i zaspokoi mało wymagające i podróżuje krok po kroku, aby połączyć plik PST programu Outlook i pobrać e-maile sprawdzające i kontakty. Tutaj pozostawiamy do czynienia z praktyką jako powierzchowną metodą profesjonalnego wiązania lub mieszania plików PST Outlook 2019. Pod koniec czasopisma możesz wybrać jedno z rozwiązań, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Microsoft Outlook jest znany jako indywidualny komputer stacjonarny zatrudniony na komputerze e-mail i prześladowany, użytkownicy importują je wszystkie w pliku PST poczty elektronicznej i jako potencjalny klient łączą plik PST. nieograniczone pliki PST są trudne do przechowywania, a larghissimo korzysta z programu Outlook.


POBIERZ TERAZ


Kluczowe cechy oprogramowania Scal plik PST programu Outlook: -

 • Nieograniczona agencja, która zapisuje instancję w celu scalenia pliku PST programu Outlook.
 • Scal pliki repozytorium w plik konta.
 •  Wszystkie dane są odwodnione w niezakłóconych publikacjach i plikach PST.
 • Scal zbieranie plików do pojedynczego pliku.
 • Połącz pliki PST ANSI i Unicode.
 • Scal tylko elitarne foldery plików PST.
 • Dołącz do związku zawodowego.
 • Utrzymuje pocztę nienaruszoną podczas całej zmiany.
 • Kompatybilny ze wszystkimi wersjami MS Outlook.
 • Łatwe pobieranie na wszystkie wersje systemu Windows.
 • Łatwy w konfiguracji i konfiguracji w kilku transakcjach.
 • Nie musisz spełniać warunku, aby trafić.

Jest to jeden z nieporównywalnych i niezmiennych wybielaczy do Scal plik PST programu Outlook w kilku postępowaniach. Agencja pomaga łączyć skrzynki odbiorcze programu Outlook, kontakty, kalendarze i oddzielne elementy informacji. Za pomocą tego oprogramowania możesz łączyć archiwa PST, istniejące, zabezpieczone hasłem pliki PST, pliki ANSI i UNICODE PST. Nadaje się również do scalania folderów w programie Outlook 2019 bez duplikatów.
Teraz spodziewam się, że wszystkie wasze wątpliwości przyniosą zysk po reprezentacji tego czasopisma w połączeniu z plikiem PST. Tutaj omówiliśmy krok ręczny, który pomaga połączyć 2 pliki PST w jeden, a następnie wprowadziliśmy sprawdzone oprogramowanie, które może łatwo łączyć pliki PST Outlook 2019 i inne wersje w jeden plik.

Główne zalety i zalety scalania pliku PST programu Outlook 2019 w plik 1 to: -

 •  Ogromne pliki PST mogą spowalniać wyświetlanie i pogłębianie pojedynczego pliku PST w MS Outlook, upraszczając go do niezabezpieczonego i dobrego bez zakłócania wydajności programu Outlook.
 • Gdy użytkownik musi porozmawiać z kimś pocztą, sześciokrotny plik PST jest upartym obciążeniem w stosunku procentowym jeden po drugim. Tak więc jest hazardzistą, aby zmieszać je w 1 plik PST i uzyskać łatwo.
 • Użytkownicy mogą łatwo uzyskiwać i kontrolować pliki PST z poczwórnym kontem Outlook w jednej rezydencji, łącząc je w jeden plik.
 • Mocny sygnał plików pocztowych PST programu Outlook można umieścić w dowolnym miejscu i stworzyć inauguracyjne pliki PST powodujące pisownię problemową.
 • Jeden plik PST można łatwo zaimportować do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 i wszystkich dodanych wersji.


Gotowe informacje o pliku PST programu Outlook: -
Wszyscy kojarzymy Microsoft Outlook, najbardziej nieklasyczne i wybierane przez klienta oprogramowanie do obsługi poczty e-mail. Wszystkie dane programu Outlook przechowywane w pliku PST, który jest zindywidualizowaną taryfą za przechowywanie. Zasadniczo jest to baza danych programu Outlook, która zawiera e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, notatki i nieopisane informacje o autorze. Program Outlook kroki pliku PST w regule do importowania i znaczenia poczty.
Microsoft Outlook wprowadził różne wersje podobne do 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i innych. Kiedy użytkownicy odwracają się od sr. Odmiana do nowszego typu, ludzie scalają plik PST, który jest szorstki do polecenia i dłoni.

Ostatnie słowa
W tym miejscu omówiliśmy ręczny i uczciwy root, aby połączyć dwa pliki PST w jeden. Wspomnieliśmy również o ograniczeniach i wadach kroku ręcznego. Dlatego w celu szybkiego i łatwego scalenia pięciokrotnych plików PST programu Outlook osiąga lepsze wyniki niż cykliczne rozwiązanie, takie jak narzędzie Outlook PST Combiner Tool. To oprogramowanie jest zdolne do scalania plików poczty Outlook, dzięki czemu możesz łatwo sterować potrójnymi kalendarzami w Outlooku, a także dbać o pliki PST i foldery pocztowe.