Image

Byłbym równy, by potwierdzić dotyk konwersji plików OLM do PST. Wydaje mi się, że większość z was wie, że pliki OLM są przeznaczone dla programu Mac, a pliki PST dla programu Windows. Czasami mamy kogoś do zapisywania plików z programu Outlook do programu Windows z różnych powodów. Aby zabrzmieć w ten sposób, zachęcamy do korzystania z przedmiotu Narzędzie lub oprogramowanie przedmiotu. Najbardziej przetestowane oprogramowanie OLM na PST Converter dla komputerów Mac, które przenosiłem, zostało zaprojektowane przez oprogramowanie MailVita i jest dostępne online. Zniesławieniem oprogramowania jest konwerter OLM na PST dla komputerów Mac.

POBIERZ TERAZ

Co to jest OLM enter?

OLM to instrukcja pliku pocztowego, która od dawna spogląda na pot Maca, na przykład do przechowywania informacji o profilu śmiertelnym, takich jak e-maile, kontakty, kalendarze, notatki, czasopisma itp. Ten plik jest w wąskim kraju, który jest fizycznie przechowywany w systemie .

Co to jest enter PST?

PST to skrót od Own Store Tableland. Jest stary, aby fizycznie finansować określone przez użytkownika wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, notatki itp. W systemie. Książka stanowi również potwierdzenie, które można łatwo zaimportować do programu outlook, aby uzyskać zasięg do wiadomości użytkownika.

Konieczne do przeniesienia OLM do PST

Wyróżnienia i przede wszystkim, jeśli dana osoba zmienia system operacyjny Raincoat na Mac OS. Następnie użytkownik musi zmienić OLM programu Outlook na PST. W przeciwnym razie nie będzie zdrowy, jeśli użyje informacji o prognozach w programie Outlook.

Jedno polecenie zatrzymania do konwersji poczty OLM na PST

Do konwertowania pliku informacyjnego Outlook for MAC na PST. Wymagana jest skrzynka pocztowa OLM na oprogramowanie PST Converter, ponieważ nie ma ręcznego kroku adresowalnego w celu dostarczenia informacji o skrzynce pocztowej programu Outlook do informacji o skrzynce pocztowej systemu Windows.

Jednym z bardzo skutecznych i dobrych programów jest oprogramowanie „OLM to PST Converter for Mac”, które może być niewłaściwie używane w celu eksportu pliku OLM do formatu PST. Prześladowanie to funkcje oprogramowania:

  • Eksportuje wszystkie składniki OLM określone jako wiadomości e-mail, kontakty, notatki i załączniki itp.
  • Konwertuj elementy pliku OLM na zmianę pliku PST.
  • Unikaj wszystkich wiadomości i załączników wybranego pliku OLM.
  • Możliwość konwersji folderu przesyłania repozytorium OLM do pliku PST.
  • Alternatywa dla sortowania według wielkości eksportu eksportu.
  • Aby przekonwertować OLM na PST, wymagana jest instalacja MS Outlook.

Ten konwerter może przesłać plik perspektywiczny dla pliku poczty Mac, tj. OLM, do pliku poczty Outlook, tj. Informacji o pliku PST. Program ułatwia również wybór towarów OLM do podziału plików PST, jest również zgodny z modnym systemem operacyjnym Mac i powłoką programu Outlook 2016. W ten sposób upraszcza aktywność jednostki, aby zmienić skrzynkę pocztową programu Outlook na PST.

Wniosek

W tym informacyjnym artykule omówiliśmy format pliku OLM ze scenariuszami i wspomnieliśmy o konieczności zainicjowania pliku OLM dla Maca w celu zainicjowania pliku PST. W końcu stwierdziliśmy optymalne wykorzystanie do wykonania obowiązku konwersji skrzynki pocztowej OLM na zmianę pliku PST i zilustrowaliśmy przegląd funkcji udostępnianych przez oprogramowanie do konwersji plików OLM.