Image

Szukasz rozwiązania do konwersji wiadomości e-mail Thunderbird na Microsoft Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 lub inną niższą wersję MS Outlook? Jeśli tak, to wyszukiwanie dobiegło końca. W tym artykule wyjaśnimy Ci szczegółowe instrukcje dotyczące migracji wiadomości e-mail Thunderbird do Microsoft Outlook w prosty sposób za pomocą MBOX do PST Conversion Tool. MBOX na PST Exporter jest bardziej preferowany wśród użytkowników niż metoda ręczna, ponieważ ma przyjazny interfejs i pozwala użytkownikowi poprawnie i kompetentnie konwertować wiadomości e-mail z MBOX na PST , zachowując integralność danych e-mail. 

Powody przemiany z Thunderbirda na PST

MBOX i PST to najpopularniejsze i najlepsze oprogramowanie do obsługi poczty e-mail . Ale kilka unikalnych i pomocnych funkcji programu Outlook sprawia, że jest to pierwszy wybór w porównaniu z Mozilla Thunderbird.

Powody, dla których warto wybrać Microsoft Outlook

  1. Mozilla Thunderbird przechowuje wszystkie szczegóły i informacje w jednym. Format pliku mbox , istnieje ryzyko uszkodzenia danych.
  2. Outlook to przyjazna aplikacja, która bardzo skutecznie zarządza wieloma kontami.
  3. Ochrona hasłem Microsoft Outlook jest silniejsza niż w przypadku Thunderbirda.
  4. MS Outlook oferuje dobre narzędzie antyspamowe w porównaniu do Mozilla Thunderbird.

Metoda ręczna konwersji Thunderbirda do PST ? 

Metody ręczne to połączenie trzech różnych etapów, które podążają za rozwiązaniem MBOX do PST .

  • Etap I. Wyodrębnij skrzynki pocztowe MBOX z Thunderbirda. 
  • Etap II. Zaimportuj pliki MBOX do Eudora. 
  • Etap III . Przenieś pliki Eudora MBOX do programu Outlook. 

Ostatnie słowa 

W tym artykule wyjaśniliśmy zarówno rozwiązanie ręczne, jak i zautomatyzowane - bezpłatne rozwiązanie. Jednak przy użyciu ręcznego rozwiązania użytkownicy napotykają wiele problemów i trudności. Po zastosowaniu obu metod doszliśmy do wniosku, że zautomatyzowane narzędzie - Konwersja MBOX na PST jest doskonałym i inteligentnym wyborem dla użytkowników, którzy chcą wiedzieć, jak przenieść pocztę e-mail Thunderbird do programu Microsoft Outlook z powodzeniem. Jest również wyposażony w bezpłatną wersję demonstracyjną, która jest w stanie wyeksportować kilka wiadomości e-mail z Thunderbird MBOX do PST dla programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 itp. Z załącznikami. Aby przeprowadzić wielokrotną migrację plików MBOX Thunderbirda, możesz skorzystać z licencjonowanej edycji Narzędzie do konwersji MBOX na PST.


Więcej informacji:-https://www.osttopstapp.com/mbox-to-pst.html