Image

Plik MBOX jest obsługiwany przez solon niż 20 ekranowych aplikacji e-mail, takich jak Mozilla Thunderbird, Apple Post, Powermail, House Post i Expressman. Ze względu na wymagania dotyczące pracy wielu użytkowników musi korzystać z plików MBOX w kliencie pocztowym Microsoft Outlook. MS Outlook ma więcej funkcji, które są całkiem dobre dla firm, tak korzystnych jak melodia, że Outlook jest późniejszy niż odpowiedniki MBOX. Jednak w celu uzyskania dostępu do plików MBOX w programie Outlook użytkownicy muszą zmienić formatowanie MBOX na PST.

POBIERZ TERAZ

Dlaczego warto wybrać MS Outlooka zamiast klientów e-mail MBOX?

Przed przejściem do czynności transformacji optymalne jest przetłumaczenie różnych zalet PST w stosunku do zmiany pliku MBOX.

Pliki PST przechowują różne typy poczty

Wyłącznie MBOX zapisuje wiadomości e-mail i załączniki. Ponadto ogólnie każdy folder skrzynki pocztowej może otrzymać podobny plik MBOX. Ale PST przechowuje wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, zadania, notatki i wiele innych powodów w jednym pliku.

Program do usuwania plików z przodu

Pliki PST są o wiele bardziej innowacyjne niż ich odpowiedniki MBOX oparte na stosowanych schematach szyfrowania. Ponieważ plik MBOX jest dość ogólny i sekwencyjnie zapisuje wiadomości e-mail.

Łączność z pakietem Office i Interchange

Microsoft Outlook został zaprojektowany tak, aby być idealnie zsynchronizowanym z różnymi produktami Duty, w tym Turn. Można także manipulować w trybie offline bez połączenia Convert lub Office 365.

Lepsze funkcje zarządzania pocztą e-mail i funkcje gwarancji

MS Outlook zawiera wysoce efektywne funkcje kierowania poczty, zapewniając tym samym użytkownikom ograniczenie ekspresji. Microsoft zapewnia także stałe aktualizacje, aby zmienić funkcje ochrony programu Outlook dla wiadomości e-mail i załączników.

Dolabriformalny sposób na konwersję MBOX do PST

Każdy komputer e-mail używa swojej wersji plików MBOX, ten sam Thunderbird używa bez instrukcji MBOX, pisze pocztę Apple z nauczaniem, a dodana poczta House zmienia pliki MBOX w .mbs. Tak więc wyrażenie, które może je wszystkie przeżyć, może być niemiłosierne dla wytwórni.

Ponadto MS Outlook nie oferuje żadnych decyzji dotyczących plików MBOX, co znacznie komplikuje ten scenariusz. Aby być w stanie dotrzeć do plików MBOX w Outlooku, użytkownicy przyłączają się do Alter MBOX do PST. Pewnym sposobem na to jest użycie Mailvita MBOX na PST Converter dla komputerów Mac. Łatwo konwertuje czwartorzędowe pliki MBOX do programu Outlook PST bez utraty informacji. Zwykły 4-stopniowy smakołyk zapewnia lancetowate, ale chronione odkupienie w najniższym możliwym do zamocowania klipie.

Szybkie kroki do towarów MBOX do programu Outlook: -

1. Aktywacja Konwerter Mailvita MBOX na PST dla komputerów Mac i dodawanie plików i folderów MBOX

2. Unikaj wysyłania wiadomości e-mail i połączenia MBOX zgodnie z normą reklamową

3. Preferuj zapis eksportowy w przypadku wykorzystania PST wybierz „Eksportuj w PST”

4. Teraz znaczenie pliku PST w programie Outlook z natywną opcją importu / eksportu

Uwaga kopernikańska:

Nie chowaj się, aby pobrać niesamowitą wersję oprogramowania konwertera, aby zestarzeć się z jego wykopaliskami. Te niezaangażowane środki umożliwiają komercjalizację 10 wiadomości e-mail w folderze do informacji PST. Niezależnie od tego możesz bez problemu reklamować wszystkie e-maile i załączniki.

Cechy oprogramowania MBOX na PST Converter dla komputerów Mac: -

To narzędzie krok po kroku przekształca dane seksualnych klientów MBOX e-mail w pliki PST UNICODE. Dzięki temu jest to zróżnicowany root z możliwością konwersji Thunderbirda, Apple Post, Gmaila, Eudory, teatru i 16 różnych aplikacji e-mail. Wszystko to bez utraty jednego atrybutu e-maila. Kilka osobnych funkcji pokazano poniżej:

  • Rozpowszechniaj niezakłóconą i certyfikowaną konwersję MBOX do PST dla komputerów Mac bez żadnych zmian w poczcie.
  • Użytkownicy z łatwością dodają samotne pliki MBOX, a także zdrowy folder MBOX płasko w interfejsie oprogramowania
  • Reklama wiadomości e-mail i załączników wszystkich akcesoriów MBOX
  • kroki MBOX ponad 20 aplikacji e-mail
  • Zachowuje każdy aspekt wiadomości e-mail MBOX: nagłówki, formatowanie, w obrazach plików, załącznikach itp.
  • Zachowuje konstrukcję folderów i zapewnia właściwość uszkodzonym plikom mamuta do małych.
  • Afford to Generuje Unicode PST, który można łatwo zaimportować do MS Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007.

koniec

MS Outlook ugruntował swoją pozycję jako godny zaufania klient poczty elektronicznej w dziedzinie uprzemysłowionej. Po przeanalizowaniu różnych korzyści, jakie oferuje, klienci e-mail MBOX wydają się wymieniać z programem Outlook. Jednak żądanie jakiegokolwiek szczerego kroku utrudnia migrację poczty e-mail. Dlatego w tym artykule skupiliśmy się na jednym z najbardziej zaufanych rozwiązań programowych, tj. Mailvita MBOX na PST Converter dla komputerów Mac. Jeśli uspokoisz jakieś pytania dotyczące przedstawionej odpowiedzi, zaszczyt komunikuj się z naszą oficjalną stroną internetową.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź tutaj:- https://www.mailvita.com/mbox-to-pst-converter-for-mac/