Image

Thunderbird to aplikacja e-mail działająca w obszarze roboczym, która umożliwia klientom wymianę danych między różnymi klientami. Ponieważ jest to aplikacja pocztowa, w tym momencie można sobie dodatkowo wyobrazić, że może zawierać kopie wysłane w niej. Thunderbird Duplikować Zmywacz prowadzi do zwiększenia rozmiaru rekordu i wymaga ogromnej ilości dodatkowego miejsca. W ten sposób, aby usunąć wszystkie kopie wiadomości z Thunderbirda, wymagana jest odpowiedź, dzięki której można usunąć te duplikaty wiadomości e-mail bez napotykania jakichkolwiek trudności w przypadku przeniesienia MBOX do Outlooka.


POBIERZ TERAZ


Przyczyny takiego duplikowania wiadomości e-mail

Istnieje wiele powodów, dla których zdarzają się okoliczności, a niektóre z nich są wymienione poniżej:

1. Problemy związane z serwerem: Czasami zdarza się problem z pracownikiem, który skłania pracownika do zbytecznego zachowania. Ciągle pobiera jedną wiadomość e-mail, powodując zamieszanie wśród klientów PC.

2. Niezamierzone działania użytkownika: klienci bez celu kopiują wiadomość e-mail do innego podfolderu swojej aplikacji pocztowej, co powoduje duplikację w programie Thunderbird.

3. Problemy ze strony nadawcy: Nadawca może wysyłać jedną wiadomość konsekwentnie, aby uzyskać dowolny kierunek, co dodatkowo skłania Thunderbirda do uzyskania kopii wiadomości po stronie kolekcjonera.


Musisz usunąć zduplikowane wiadomości e-mail Thunderbirda

W momencie, gdy docieramy do internetowej aplikacji e-mail w Thunderbirdzie, istnieje mnóstwo możliwości uzyskania kopii wiadomości e-mail. Jeśli otrzymaliśmy kilka kopii wiadomości w naszej zaprojektowanej aplikacji e-mail opartej na obszarze roboczym, w tym momencie nie ma to na nas większego wpływu. W każdym razie, co się dzieje, gdy otrzymujemy ogromną liczbę kopii wiadomości e-mail. W związku z tym konieczne jest wyeliminowanie tych duplikatów kopii wiadomości e-mail poprzez zastosowanie odpowiedniego rozwiązania.

Jest to jedno z oczywistych urządzeń do Thunderbird Duplikować Zmywacz. Za pomocą tego narzędzia do usuwania zduplikowanych wiadomości e-mail można bez niezwykłego rozciągania usunąć zduplikowane wiadomości. Umożliwia klientom wypieranie wiadomości MBOX o różnych rekordach przy użyciu pojedynczej techniki. Przedmiot jest w stanie usunąć zduplikowane wiadomości w MBOX w pobliżu planu, przedsięwzięć, dziennika, notatek itp.

Kluczowe cechy narzędzia MBOX Duplicate Remover Tool

  • Posiada podstawowy interfejs graficzny, dzięki czemu jest łatwy w użyciu dla każdego, niezależnie od niespecyficznych klientów.
  • Program ma funkcję zaznaczania / odznaczania, która zezwala klientom na usuwanie duplikatów substancji zgodnie z wyborem.
  • Będąc specjalistycznym instrumentem, przedmiot ten zapewnia biuro do wypierania zniszczonych rzeczy. Można wybrać ten wybór do odrzucenia usuniętych zduplikowanych rzeczy.
  • Po opróżnieniu zduplikowanych wiadomości Thunderbird Duplikować Zmywacz może zapisać nowy rekord MBOX w idealnym miejscu docelowym.
  • Narzędzie MBOX Duplicate Remover Tool jest dostarczane z bezpłatną wersją demonstracyjną. Zaleca się skorzystanie z bezpłatnej transformacji fundamentalnej, aby sprawdzić wprowadzenie i możliwości narzędzia do usuwania zduplikowanych wiadomości e-mail dla MBOX.


Cechą wybiórczą tego aparatu jest jego składnik oddzielania. Możesz zastosować alternatywę „Nie podawaj zduplikowanych wiadomości e-mail” i uzyskać tylko pierwsze identyfikatory, które znajdują się na liście. MBOX Duplikować Zmywacz jest najlepszym w swojej klasie, który ma umiejętność uzyskiwania identyfikatorów e-mail za każdą cenę. Stowarzyszenie zostało wymyślone tak, aby osoba niewyspecjalizowana mogła również bez problemu z niego korzystać.

Ostatnie słowa

Sporadycznie zdarza się, że pojedynczy e-mail zdarzył się więcej niż raz u dowolnego organizatora. Zajmuje miejsce w pamięci z przyczyn nieznanych w żaden sposób. Następnie należy Thunderbird Duplikować Zmywacz. Post zarządza ręczną odpowiedzią w celu rozwiązania tego problemu. W każdym razie ma kilka wad, z powodu których nie jest to powszechnie uznawane. Poza tym, urządzenie eksperckie jest również zaznajomione z wiadomościami typu „kasowanie kopii” w Thunderbirdzie.