Image

İlk zamanlayıcı için SEO kafa karıştırıcı ve anlaşılması zor. Şirketinizin buna ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Aralarından seçim yapabileceğiniz SEO paketleri var, ancak bunlar tam olarak nedir ve birbirlerinden nasıl farklıdırlar? Gerçekten düşünmeniz gereken şey, web sitenize özen göstermek ve ihtiyaçlarınız için doğru paketleri bulmaktır. Satış konuşmasına kapılmayın, önce ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi koyun, sonra oradan çalışın.

Yapmanız gereken şey saygın bir SEO şirketi bulmak. İnternet dünyasında büyük kötü dolandırıcılar var, bu yüzden diğer müşterilerden ve çalışanlardan gelen şikayetlerle dolu olmayan bir şirket bulun. Herhangi bir iş görüşmesi gibi referanslar ve portföy isteyin. Şirket ile iletişimin tatmin edici olduğundan emin olun. Şirketinizin neyle ilgili olduğunu öğrenmek için hiçbir çaba sarf etmeden size satış konuşması yapacak bir şirketle zaman kaybetmeyin. SEO paketlerinin belirli web sitelerinin nişleri için tasarlanması gerekir. Nişiniz hakkında hiçbir şey bilmiyorlarsa, size sattıklarını yapmazlar.

İyi bir SEO şirketi, web sitenizin ilgi alanlarını ve hedef pazarınızı anlamak için çaba gösterecektir. Sektörünüzdeki rakipleri tanımak istiyorlar. İş stratejinizin zayıf alanları, örneğin genç kadınlara yönelik daha fazla pazarlamaya veya genç yetişkinlere yönelik daha geniş bir pazarlamaya ihtiyacınız var mı? SEO firması bu detayları istemiyorsa size müşteri ihtiyaçlarını dikkate almayan paketler satmaktadır.

Ardından, potansiyel SEO sağlayıcılarınız web sitenizin teknik kurulumuna ilgi gösterecektir. Ne yaptıklarını bilirlerse, bunu arama motoru tarayıcılarının önündeki engelleri bulmak için yapacaklardır. Bu, dışarıda yapamayacağınız teknik şeyler. Çünkü web sitenize ne tür bir tanıtım veya içerik yenileme yaparsanız yapın, web sitesi yapınız sorunsuz çalışmıyorsa hiçbir şey çalışmayacaktır. Teknik inceleme, hangi SEO paketlerini satın almak istediğinizi sormadan önce bile yaptıkları ilk şey olmalıdır. Web siteniz teknik olarak sağlam ve Google indeksleme için erişilebilir olana kadar bir karar verilmemelidir. Tüm SEO paketleri, ne olursa olsun, günün ilk sıralaması olarak teknik bir değerlendirmeye sahip olmalıdır.

Yetkili SEO şirketleri, rakiplerinizle ilgili olarak sizinle pazar araştırması yapacaktır. Çünkü SEO'nun asıl amacı, arama motoru sonuçlarında sizi rakiplerinizin önüne koymaktır. Rekabetin kim olduğunu ve ne yaptıklarını bilmiyorsanız bunu gerçekten yapamazsınız. Belirli bir anahtar kelime rekabete aşırı doymuşsa, başka bir strateji bulmak veya en azından rekabetçi bir arama motoru sonucu etrafında bir plan yapmak daha iyi olacaktır. Yerleşik anahtar kelimeler ve web siteleriyle doğrudan rekabet edemezsiniz. Zaten her seferinde arama motoru sonuçlarının en üstünde yer alıyorlar. Daha seçkin bir müşterinin ilgisini çekecek daha az rekabete sahip daha hedefli bir anahtar kelime listesi bulmak daha hızlıdır.

SEO paketlerinizin, web sitenizin etkinliğini ve performansını ölçmenize yardımcı olacak sisteminize yüklemek için bir yazılıma sahip olması gerekir. SEO paketlerinin nasıl çalıştığını biliyorsunuz. Bakıma veya başka bir servise ihtiyacınız olup olmadığını da bu şekilde anlarsınız.

SEO paketleri için seçenekleri gözden geçirmek karmaşık olmak zorunda değildir. Sadece profesyonelliğe ve sonuçların sunumuna devam edin. Bir SEO hizmet sağlayıcısı, çevrimiçi işletmenizin alt satırınızı artırmak için gerekli pozu ve promosyonu elde etmenize yardımcı olmalıdır. Fiyatlar şirketler ve SEO paketleri arasında değişecek, bunun rahatsız olmasına izin vermeyin ve sadece sonuçlara odaklanın - artan bir müşteri tabanı. Bir şirket çok daha düşük fiyatlar sunsa da mükemmel sonuçlar veriyorsa, onlarla birlikte gidin. Gerçek bir pazarlık buldun.

SEO paketleri, farklı işletmelere hizmet vermek için tasarlanmıştır. Bazı paketler, seyrek içeriğe sahip yeni web siteleri içindir. Diğer paketler, etrafta dolaşan ancak bazı nedenlerden dolayı düşük performans gösteren web siteleri için olabilir. Sonunda SEO hizmetlerine ihtiyaç duyan büyük şirketlerimiz var, bu web sitelerinin web sitelerinin sürekli bir şekilde hem yönetilmesi hem de bakımı yapılması gerekiyor. kurumsal seo paketi

Temel SEO paketleri, bulmanızın en muhtemel olduğu şeylerdir. Bunlar, değirmen web sitelerinin işletilmesi için sunulan en yaygın anlaşmalardır. Temel SEO paketleri, daha fazla bağlantı, etkili anahtar kelime ve sosyal pazarlama ağlarına maruz kalma kullanarak ziyaretçileri doğal bir büyüme içinde artırarak sonuçlar sunacaktır.

Ayrıca, web sitelerinin neden düşük performans gösterdiğini bulmak veya sorunlu alanları belirleyerek düzeltebilmeleri için değerlendirilmesini ve test edilmesini isteyen web siteleri için SEO mini paketleri de vardır. Bunlar genellikle rekabetin değerlendirilmesini, bir anahtar kelime değerlendirmesini, anahtar kelime kullanımını iyileştirmek için önerileri ve meta etiketleri ve içerik kalitesini iyileştirmeyi, resimleri azaltmayı ve robots.txt dosyasını artırmayı içeren beş günlük bir rapor verir.