Image

Podsumowanie: W tym czasopiśmie wszyscy użytkownicy prezentują najprostszy i najbardziej nowoczesny wynik, aby z powodzeniem przekonwertować PST na MBOX dla Thunderbirda, Apple Mail, poczty teatralnej, Eudory, Entourage lub dowolnego ćwiczenia stopniowego. Ta odpowiedź ułatwia osobom nietechnicznym modyfikowanie wiadomości e-mail z PST na MBOX bez instalacji programu Outlook na dowolnym systemie Mac OS.

POBIERZ TERAZ

Czy jesteś ranny? Znalezienie wybielacza do tego programu Outlook do wiadomości e-mail Thunderbird? Jesteś w odpowiednim mailu! Wskażmy poniżej podany artykuł, który może ułatwić przekształcanie programu Outlook w wiadomości e-mail Thunderbird.

Istnieje wiele opcji dostępnych do konwersji PST na MBOX. Jeśli szukasz wiarygodnego, szybkiego i optymalnego wyniku. Następnie możesz łatwo przenieść program Outlook na pocztę e-mail Thunderbird za pomocą Narzędzia. Ma siedmiokrotne funkcje, tj. Obsługuje plik PST do MBOX, EML, MSG.

Dlaczego musimy przekonwertować PST na MBOX?

Przed przejściem do następnej sekcji, użytkownicy nie używają większości formatów plików PST i MBOX. Aby mogli zobaczyć, dlaczego konieczna jest wymiana PST na MBOX. Kilka częstych czynników omówiono poniżej, co pomaga w zrozumieniu Konwerter formatu PST na MBOX: -

Funkcje frontu: - Jest to jeden z głównych czynników, który prowadzi do transformacji PST do MBOX. Microsoft Outlook oferuje śmiertelnikom wiele wyrafinowanych funkcji, które pomagają łatwo radzić sobie z pocztą e-mail. Z tego powodu wielu użytkowników migruje z inicjalizatora PST do MBOX.

Zabezpieczenie: - Dodano stałą obowiązkową dla migracji PST do MBOX. Microsoft Outlook ma znaczące funkcje certyfikatów, które umożliwiają użytkownikowi odbieranie / wysyłanie wiadomości e-mail w trybie fortyfikacji, czego nie można potwierdzić w komputerze e-mail opartym na MBOX.

Redakcja informacji: - Czasami, z powodu różnych problemów, takich jak uszkodzenie komputerów e-mail, utrata plików MBOX, poczta wirusów / złośliwego oprogramowania itp. Może sugerować edycję obliczeń danych z ich komputera e-mail. Z tego powodu moduł użytkowników zwraca się, aby zasugerować informacje PST do informacji MBOX, a także trafić do pełnej poczty w Microsoft Outlook

Konwerter plików PST na MBOX - Zalecana rozdzielczość konwersji plików PST na MBOX

Wypróbuj najbardziej zaufany program PST to MBOX Converter dla komputerów Mac, aby zastąpić pocztę e-mail programu Outlook do Thunderbirda z załącznikami bez utraty jakichkolwiek informacji. Ma skłonność do zachowania jednolitości poczty i struktury pliku PST płasko u dołu po dotknięciu konwersji. Jest to metoda zmiany biegów, która konwertuje każdą część pudełka z wiernymi nagłówkami e-mail, informacjami i załącznikami. Sposób będzie podlegał efektywnemu eksportowaniu dziesięciokrotnych plików Outlooka do MBOX w przeszłości. Oprogramowanie działa we wszystkich wersjach systemu Mac OS, takich jak - 10.14, 10.13, 10.12, 10.11.

Jest to pośpieszne, szybkie i godne zaufania rozwiązanie dla użytkowników, dzięki któremu mogą oni szybko przenieść swoje informacje z PST do podziału MBOX z załącznikami w ciągu kilku sekund. Jest to łatwe do uzyskania dla użytkowników, którzy nie potrzebują więcej minut, aby zamaskować konwersję PST do zmiany MBOX i po prostu przejść transmutację w kilka sekund. Konwerter plików PST na MBOX dla komputerów Mac jest łatwy w użyciu dla użytkowników w niezobowiązującej wersji wystawy, która umożliwia zmianę 10 pozycji z formatu PST na MBOX.

Funkcje konwertera PST na MBOX dla komputerów Mac

  • Wydłużone łącze portu dostarczane z konwerterem PST na MBOX
  • Obsługuje pięciokrotne formaty plików
  • Obsługuje poznawanie przejścia w stos
  • Zapewnia niewrażliwą i nieustraszoną transformację PST na MBOX
  • Obsługuje cały system folderów
  • Wygodna reklama przedmiotów z atrybutami
  • Wersja liberate try pozwala użytkownikowi na wykluczenie 10 e-maili na folder przy pobieraniu opłat
  • Obsługuje wszystkie wersje Mac OS, takie jak - 10.14, 10.13, 10.12, 10.11.
  • Obsługuje MS Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003

Wypróbuj bezpłatny PST To MBOX - edycja wystawy

Demonstracja oprogramowania bezbarwnego jest również zapewniana przez Narzędzie, które pomaga użytkownikom tłumaczyć zastosowaną funkcjonalność, konwertując 10 wiadomości e-mail z każdego pliku PST na inicjalizację MBOX bez opłat. Po przeanalizowaniu zastosowanego etapu, teraz możesz kupić licencjonowaną wersję narzędzia, która jest praktyczna przy masowym przenoszeniu plików PST do MBOX osobno na początku.