Image

W dzisiejszej klasie znajduje się narzędzie gettable dla klientów poczty e-mail, które wkręca się, aby uzyskać wybór dla użytkowników. Ponadto większość aplikacji do obsługi poczty e-mail ma niepełnoletni system operacyjny, ponieważ migracja z jednego użycia poczty e-mail do drugiego staje się grzechotaniem.

POBIERZ TERAZ

W dzisiejszym człowieku dostępna jest firma klientów poczty e-mail, których dusza przetwarza wybory dla użytkowników. Zasadniczo większość aplikacji e-mailowych jest podrzędnym systemem operacyjnym również ze względu na fakt, że migracja z jednej metody e-mail do biegunowej staje się naprawdę wojownikiem. Przypuśćmy, że wokół sytuacji, w której użytkownicy Apple Mail będą musieli przenieść się do programu Outlook Poczucie potu w systemie Windows nie oznacza elastyczności tutaj poczty w historii. Niezależnie od tego Apple Mail podejmuje kroki w stosunku do narzędzia do usuwania plików MBOX, które jest dodatkowo podatne na nieuczciwość. Jest to także jeden z powodów, dla których Apple Mail wysyła wiadomości e-mail do klienta pocztowego programu Outlook. Dlatego, aby dodać to wydanie, tutaj wspomnieliśmy o konstrukcji do eksportu / importu wiadomości e-mail z Apple Mail do programu Outlook PST.

Przyczyny migracji Apple Mail do Outlook Outlook

Drugi travail w systemie Mac OS X, Apple Mail ogranicza użycie dla użytkowników. Jednak ludzka esencja zastoju zdobywa stopień Maca w celu zbadania danych z wyrażenia e-mail.

Dodana dogłębnie obecna w programie Outlook zapewnia użytkownikom niezrównany film, aby odnieść sukces w stylu offline. Jest niezwykle użyteczny w nieprzewidzianych sytuacjach, takich jak awaria, niestabilność serwera lub problemy z siecią. Dostęp do niego można uzyskać wyłącznie w oparciu o normę pliku, co stwarza trudności w niepomyślnych rzeczach.

Outlook oferuje większą ulgę w pracy, ekonomiczną i niezmienną ciągliwość dla człowieka w porównaniu z Apple Mail, co wpływa na użytkowników do obcego pliku z dokumentu Apple Email do programu Outlook. Co więcej, program Mac ma solon w porównaniu z platformami Windows, jeśli chodzi o kierowanie pocztą e-mail i zarządzanie nią.

Pliki MBOX, oddzielone od aplikacji e-mail, są bardziej podatne na degradację. Jest to także jeden z głównych czynników migracji.

Konsekwencje Pliki poczty elektronicznej Apple Mail do programu Outlook

Nie ma dokładnej techniki importowania Apple Mail do PST dla komputerów Mac. Z powodu tego modułu użytkownicy zazwyczaj poddają się kamienistej konfiguracji, aby przeprowadzić migrację między platformami. Ponieważ nie ma prostego frameworku, więc zagraj w terzetto, aby wywiercić kroki:

Krok 1: eksportuj pocztę e-mail Apple Mail do MBOX Divide

Aby przesłać wymaganą skrzynkę pocztową z Apple Mail do zmiany pliku MBOX, należy wykonać następujące czynności:

 • Zaloguj się do faktury Apple Mail
 • Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy folder skrzynki pocztowej, który śmiertelnik musi zdobyć
 • Teraz, od zarejestrowanej jakości, świt na Decydowanie w skrzynce towarowej
 • Następnie przewyższ aktywność, przy której musisz wyeksportować elementy poczty Apple Mail Mailbox, klikając Dodaj wyszukiwanie
 • Następnie wybierz alternatywę dla tego procesu
 • Po masie powyższe kroki i plik MBOX jest tworzony w lokalizacji takiej jak Ty. Następnie można łatwo przenieść ten plik do schematu operacyjnego komputera Mac, na którym należy zaimportować wiadomości e-mail.

Schody 2: Konwertuj plik MBOX Apple Mail na program Outlook PST.

Ponieważ program Outlook nie decyduje o tym, że plik MBOX zniknął z reakcji, dlatego konieczne jest odkupienie. Zmiana pliku PST to informacje, które są stare w programie Outlook. Odtąd dodatkowo nie jest dostępny żaden kwadratowy krok do wyeksportowania pliku MBOX. Dlatego wskazane jest, aby dana osoba narzuciła wiarygodne narzędzie konwertera MBOX partii trzeciorzędnej. Oprogramowanie eksportuje pliki lub foldery do jednego formatu pliku PST w bardzo użytecznym i godnym zaufania czasie. Oto kilka opcji, które w ten sposób przygotowują użytkowników do posiadania:

 • Towar wszystkie informacje rzeczy z wybranych plików i folderów
 • wykonuje kroki wszystkich wersji programu Microsoft Outlook podobnie jak wszystkie wersje systemu Mac OS, takie jak - 10.14, 10.13, 10.12, 10.11.
 • Najszybszy i owalny sposób transmutacji
 • Nie jest konieczne ustawienie MS Outlook na schemacie, aby dokonać przejścia

Schody 3: Plik PST znaczenie dla MS Outlook Effort

Po zaimportowaniu pliku e-mail Apple Mail do podziału pliku PST należy zaplanować program MS Outlook. Dlatego, aby oznaczyć plik poczty z Apple Mail do Outlooka, wykonaj poniższe czynności:

 • Zaloguj się i zgrubny powód MS Outlook
 • Przejdź do pliku Pomysłowa i opcja importu
 • Następnie przełożony oznacza z innych dokumentów lub plików i depresji na sukces
 • Teraz wybierz opcję Plik poczty programu Outlook i depresję na Dalej bezpieczne
 • Na mecie świtaj na Eat, poznaj położenie pliku PST i rozpoczynaj go.
 • W ten sposób wszystkie e-maile są bez problemu importowane z pliku PST do folderu Outlook.

Wniosek

Znaczenie Apple Mail dla klienta poczty e-mail programu Outlook to gorący czas działania. W związku z tym, w ramach najbardziej restrykcyjnego intelektu stojącego za migracją ręczną, zdobywamy omówiony krok w kierunku oznaczenia pliku MBOX Apple Mail do PST na Maca. Narzucając posiadanie świętego Konwertera spełniaj to, co ściśle zachowuje całość informacji i zapewnia nie-taki program.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź tutaj: - https://www.mailvita.com/apple-mail-to-pst-converter-for-mac/