Image

OST Kurtarma Aracı Kullanarak OST Dosyalarının Onarılması Hakkında Güvenli Bir Teknik Öğrenin

OST, Outlook e-posta hesabıyla ayarlanan Çevrimdışı Depolama Tablosu dosyalarının kısaltmasıdır. Bozuk bir dosyadan veri almak zor olduğundan, OST dosyalarını bozmaları kullanıcılar için bir kabus olabilir. Verilere erişmek için kullanıcının güvenilir bir OST Kurtarma aracı kullanarak OST dosyalarını PST formatına dönüştürmesi gerekir. Kullanıcının verileri çıkarmasına yardımcı olacak çeşitli yöntemler vardır, ancak bu yöntemlerin hiçbiri güvenli değildir ve garanti vermez. Tek bir hata tüm verileri kalıcı olarak silebilir. Bu blogda, OST Kurtarma yazılımını kullanarak OST dosyalarının nasıl onarılacağı konusunda size rehberlik edeceğiz.


Neden Kullanıcı OST Dosyalarını Onarmak İçin Manuel Yöntem Üzerinde OST Kurtarma Aracı Tercih Etmelidir?

● Orijinal yapıyı değiştirmeden dosyaların% 100 geri alınmasını sağladığı için manuel yöntemin aksine bir OST Kurtarma aracı kullanılması önerilir.
● Kullanıcı, manuel yöntemi kullanarak yalnızca küçük sorunları düzeltebilir, oysa OST Kurtarma aracını kullanarak hem küçük hem de küçük sorunları düzeltebilirsiniz.
● Manuel yöntem verileri kalıcı olarak silebilir, bu nedenle OST dosyalarını düzeltmek için otomatik bir araç seçmeniz önerilir.

Manuel yaklaşımı çok riskli olduğu ve kullanıcının tüm verilerini kaybedebileceği için kullanmamanız şiddetle tavsiye edilir. Verilerin% 100 kurtarılmasını sağladığından ve kullanıcıların tüm verilerini güvenli bir şekilde almada bir sorunla karşılaşmayacağı için üçüncü taraf bir araç seçmenizi önemle öneririz. % 100 olumlu sonuç sağlayan güvenilir ve profesyonel bir araç seçtiğinizden emin olun. Kullanıcılarının tüm verileri OST dosyalarından güvenli bir şekilde almasını garanti ettiği için KDETools OST Kurtarma aracını seçmenizi öneririz.

KDETools OST Kurtarma Aracı ile OST Dosyalarını Onarma

Kullanıcı, OST dosyalarını onarma ve veri kaybetmeden veri çıkarma baş ağrısını atlayabilir. OST dosyalarını onarmak için bir dizi seçenek bulacaksınız, ancak dosyaların% 100 kurtarılmasını sağlayan doğru OST Kurtarma aracını seçmeniz önerilir. OST Kurtarma aracını kullanarak, kullanıcı yüksek şifreli, yetim kalmış, hasar görmüş, parola korumalı, bozuk vb. OST dosyalarını kurtarabilir.

Kullanıcı, Konu, Alıcı, Bilgi, Gizli, Kimden vb. Meta Verilerini e-posta değiştirmeden verileri ayıklayabilir. Yazılım, onarım işlemini tamamladıktan sonra orijinal klasör yapısını değiştirmez. OST Kurtarma aracı, kullanıcının herhangi bir büyük veya küçük sorunu tek bir dosyayı bile kaçırmadan düzeltmesine izin veren birçok gelişmiş ve en yeni algoritmaya sahiptir.

Özet- Dosyalara erişmek veya hatayı onarmak için, kullanıcı manuel yöntem üzerinden bir OST Kurtarma aracı seçmelidir. Bu blogda, bir kullanıcının otomatik bir araç seçip manuel yaklaşımı kullanmaktan kaçınmasının nedenlerinden bahsettik ve OST dosyalarını onarmak için güvenilir bir araç önerdik.

Daha fazla bilgi- https://www.kdetools.com/ost/recovery/