Image

Jedną z takich migracji jest Thunderbird MBOX do PST, który powstaje, gdy użytkownicy przechodzą z Thunderbird do oprogramowania Outlook . W tej sytuacji użytkownicy muszą przekonwertować plik MBOX do formatu PST, aby uzyskać dostęp do bazy danych Thunderbird w MS Outlook. W tym blogu wyjaśniamy Jak przekonwertować przez przewodnik, aby migrować plik MBOX do formatu PST. Oprócz tego w tym poście omówiono również powody wyboru MS Outlook. Bez marnowania czasu zacznijmy.

Powody, dla których warto wybrać Microsoft Outlook

  • Outlook jest popularną platformą wysyłania wiadomości e-mail dla użytkowników i ma uproszczony interfejs, aby użytkownicy mogli ją łatwo zrozumieć.
  • Outlook to przyjazna aplikacja, która bardzo skutecznie zarządza wieloma kontami.
  • Outlook to bezpieczna platforma, która chroni bazę danych użytkowników przed kilkoma wirusami i spamem.
  • Program Outlook jest dostępny z pakietem MS Office i nie trzeba go kupować osobno.

Rozwiązanie do wymiany Thunderbirda MBOX na PST

Istnieją różne rozwiązania do konwersji plików MBOX do PST, ale wszystkie nie są skuteczne i są przydatne dla użytkowników. Zasadniczo użytkownicy wybierają ręczne rozwiązania i nie ma gwarancji bezpiecznego eksportu dzięki tym rozwiązaniom. Ponadto rozwiązania te wymagają dużo czasu, aby wyeksportować plik MBOX do formatu PST. Narzędzie wykonuje 100% bezpieczny przelicznika bez jakichkolwiek strat .

 Możesz sprawdzić kroki konwersji MBOX do PST -

  1. Pobierz i uruchom program na dowolnym systemie operacyjnym Windows
  2. Dodaj pliki MBOX lub bezpośrednio załaduj pliki Thunderbird
  3. Wybierz pojedynczy plik PST lub wielokrotny w polu Typ wyjścia
  4. Wybierz lokalizację pliku, aby zapisać wyeksportowane pliki PST
  5. Naciśnij przycisk Konwertuj teraz, aby rozpocząć procedurę konwersji .

Ostatnie słowa

Konwerter MBOX na PST to bezpieczne narzędzie, które może skutecznie konwertować plik MBOX innego klienta pocztowego do formatu Outlook PST. Rozwiązanie zostało dobrze zbadane przez ekspertów w celu przeprowadzenia konwersji Thunderbirda do PST. Darmowa wersja MBOX na PST Conversion Tool jest dostępna do testowania przed zakupem edycji licencji.

Więcej informacji:- https://www.osttopstapp.com/mbox-to-pst.html