Image

Wiele razy słyszałem, jak ludzie pytają, jak przenieść OST do formatu Outlook PST. Ponadto ludzie często pytają, kiedy i dlaczego konieczne jest przeprowadzenie migracji OST do PST. Jeśli nie używasz programu PST z programem Exchange Server, nie masz pojęcia, jak istotnym zadaniem może być konwersja OST do formatu PST. Zasadniczo zarówno pliki OST, jak i Outlook PST są ze sobą bardzo powiązane. Ale nadal nie możesz otworzyć OST w kliencie programu Outlook bez przeniesienia go do formatu PST. Nawiasem mówiąc, prognozy 2013,2016, 2019 używają pliku OST jako domyślnego formatu pliku. Możesz więc po prostu otworzyć plik OST, jeśli używasz którejkolwiek z tych wersji programu Outlook. Ale jeśli używasz programu Outlook 2010 lub dowolnej wcześniejszej wersji, nie możesz otworzyć pliku OST bez konwersji go do formatu PST.


Pobierz Teraz


W tym wpisie na blogu szczegółowo omówimy Konwerter OST na PST, kiedy i dlaczego go potrzebujemy oraz jak to zrobić.

Pliki OST i PST - krótkie wprowadzenie

Zarówno pliki OST, jak i PST są bardzo podobne. OST jest tabelą pamięci offline utworzoną w systemie lokalnym przez klienta programu Outlook. Ten plik nazywa się OST i można go używać w trybie offline bez połączenia z serwerem Exchange. Będąc tabelą pamięci offline, możesz uzyskać dostęp do pliku OST, wprowadzić w nim zmiany, a następnie zsynchronizować go z serwerem Exchange, gdy połączenie jest dostępne.

Z drugiej strony program Outlook PST jest osobistą tabelą pamięci utworzoną w systemie lokalnym przez klienta programu Outlook. Różni się od pliku OST tylko dlatego, że nie ma związku z serwerem Exchange. Jeśli pracujesz jako klient samodzielny, program Outlook utworzy plik danych programu Outlook w formacie PST. W przeciwieństwie do pliku OST nie można otworzyć pliku PST ani uzyskać do niego dostępu bez połączenia z Internetem.

Konwersja OST na PST

Porozmawiajmy teraz o Konwerter OST na PST, kiedy i dlaczego jest to ważne. Istnieje wiele scenariuszy, w których musisz przenieść OST do formatu PST. Aby wykonać Konwerter OST na PST, potrzebujesz profesjonalnej odpowiedzi, takiej jak oprogramowanie Konwerter OST na PST. Ma kilka wbudowanych funkcji, których możesz użyć tutaj, aby zaimportować dane plików OST do nowych plików PST programu Outlook.

Funkcje oprogramowania OST do PST Converter

  • To narzędzie łatwo migruje dane z pliku OST do formatu pliku PST bez żadnych problemów.
  • Przed zakończeniem zadania migracji wyświetla podgląd przesłanej skrzynki pocztowej wraz ze wszystkimi danymi skrzynki pocztowej OST.
  • Pracuj także przy braku perspektywy MS bez jakichkolwiek braków danych.
  • Obsługuje wszystkie najnowsze wersje systemu Windows 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 itp.
  • Użytkownicy zapisują dane w różnych formatach plików, takich jak MSG, EML, EMLX, MBOX i MSG.
  • Wsparcie techniczne 24 * 7 zawsze gotowe do pomocy na każdym etapie konwersji.

Wniosek

Jeśli jednak nie możesz użyć żadnych sztuczek ręcznych (udostępnionych powyżej) z powodu jakichkolwiek ograniczeń, powinieneś skorzystać z narzędzia Konwerter OST. To inteligentne narzędzie do konwersji nie ma żadnych ograniczeń, nawet jeśli obsługuje pliki OST. Więc jeśli chcesz przekonwertować OST na format PST bez żadnego wysiłku, zdecydowanie powinieneś użyć tego oprogramowania. Może przenosić OST do formatu pliku PST programu Outlook, nie powodując żadnych modyfikacji oryginalnej zawartości skrzynki pocztowej. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, nawet wtedy możesz z łatwością korzystać z tego oprogramowania. Ta technologia zapewnia wersję demonstracyjną oprogramowania OST to PST Converter do bezpłatnej oceny. Korzystając z wersji demonstracyjnej, możesz zapisać pierwsze 10 wiadomości e-mail z każdego folderu skrzynki pocztowej plików OST w nowych plikach PST.