Image

Araç kiralamak satın almaya oranla daha kârlı işlemler arasındadır. Günümüzde de ehliyet sahibi olan bireylerin diledikleri zaman araç kiralayabilmeleri mümkündür. Adana araç kiralama hizmeti sunan firmalar sayesinde günlük ya da uzun süreli araç kiralayabilirsiniz. Adana’ya gelme durumunda ya da Adana’dan farklı bir yere gitmek için araç kiralayabilirsiniz.

Araç kiralarken ödediğiniz ücret, yolculuk esnasında başınıza gelebilecek olan kaza durumların aracın sigortasını da içinde barındırır. Bu nedenle ek bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Sizler de hem uygun fiyat karşılığında hem de konforlu yolculuk yapmak için araç kiralayabilirsiniz. Böylelikle kendi aracınız ile yolculuk yapmış hissine kapılarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Adana Araç Kiralama Günlük Hizmet Nasıldır?

Günlük araç kiralama en fazla tercih edilen durumlardandır. Adana araç kiralama hizmeti sunan firmalar tarafından günlük araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. En az 24 saat kullanabileceğiniz şekilde kiralama işlemi yapılır. Rezervasyon yapabileceğiniz aracınızın ödemesini de önceden yapabilir ve direkt teslim alabilirsiniz.

Aracı teslim almaya giderken yanınızda gerekli olan evrakları da götürmeniz gerekir. Bu evraklar arasında en önemli olanlar kimlik, ehliyet, kredi kartıdır. Kredi kartının istenmesinin nedeni de provizyon işlemlerinde kullanılması içindir. Günlük araç kiralama hizmetinde ihtiyacınız olan gün için kiralama yapabilirsiniz. Güvenirlik açısından ödeme işlemlerini aracı teslim alırken de yapabilirsiniz. Ulaşım ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde sağlamak için günlük araç kiralayabilirsiniz.

Adana Araç Kiralama Uzun Süreli Hizmet

Uzun yolculuklarda ya da tatile giderken tercih edilen kiralama hizmeti uzun süreli hizmet içinde yer alır. Adana araç kiralama hizmeti veren firmalar tarafından uzun süreli araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracınızı erkenden rezervasyon yaptırarak teslim almaya gittiğinizde ödemenizi yapabilirsiniz. Kiralayacağınız sürenin uzunluğu firma sahiplerine bildirmeniz gerekir.

Uzun süreli araç kiralama hizmetinde fiyatlar daha uygundur. Uzun süreli hizmetlerde fiyatlar daha düşük fiyat üzerinden hesaplanır. Daha fazla süre boyunca sizde kalması için uzun süreli hizmetten yararlanabilirsiniz. Uzun süreli olarak araç kiralama durumunda da mutlaka ehliyet ve kimliğiniz ile beraber aracınızı teslim almaya gitmeniz gerekir.

Adana Araç Kiralama Hizmetinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük araç kiralama ve uzun süreli araç kiralama hizmetinde dikkat edilmesi gereken hususlar yer alır. Kiralayacağınız aracın kişi sayısı ile orantılı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bagajın hacmi ve yakıt durumunu da göz önünde bulundurmanız gerekir. Araç kiralama sözleşmesini detaylı bir şekilde okuduktan sonra imzalamaya dikkat etmelisiniz.

Kiralayacağınız aracın sigorta içeriğini de öğrenmeniz gerekir. Aracı teslim almaya gittiğiniz de bütün hasar durumlarını göz önünde bulundurmanız önem taşıyan konular arasındadır. Aracınızı teslim almadan önce yakıt göstergesini not almanız gerekir. Araç hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını aldıktan sonra aracı teslim alabilirsiniz.

Adana Araç Kiralama Fiyatları

Günlük ya da uzun süreli araç kiralama fiyatları her bütçeye uygun olarak ayarlanır. Araçların modeline göre değişkenlik gösteren fiyatlar arasından kendi bütçenize uygun olan aracı kiralayabilirsiniz. Araç fiyatları firmadan firmaya göre değişkenlik gösterebilir.

En uygun fiyatlarda hizmet sunan firma tarafından hizmet alabilirsiniz. Aracın otomatik ya da manuel vites olma durumuna göre kira fiyatlarında değişiklik meydana gelir. Aracın kapasite oranına göre fiyatlarda artış meydana gelir. Daha geniş kapasiteye sahip araçlar daha yüksek fiyatlıdır.

Sizler de kapasitenize uygun aynı zamanda bütçeniz ile orantılı araç kiralayabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti için https://www.ekartur.com/tr/lokasyonlar/adana-arac-kiralama link adresine tıklayarak ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.