Image

Szukasz szybkiego sposobu na wyeksportowanie plików Thunderbirda do Outlooka? Jeśli tak, to nie martw się, ponieważ wspomnieliśmy o bezpiecznym sposobie eksportowania danych Thunderbirda do Outlooka w zaledwie kilku krokach bez narażania bezpieczeństwa danych. Wiele osób używa Thunderbirda i Outlooka do przechowywania swoich danych i obsługi wiadomości e-mail, jednak większość z nich woli przełączyć się na Outlooka z Thunderbirda. Wspomnieliśmy, dlaczego użycie zautomatyzowanego narzędzia jest idealną opcją w przeciwieństwie do metody ręcznej na blogu.

Użyj KDETools Thunderbird to Outlook Converter, aby wyeksportować pliki Thunderbird do programu Outlook

Znajdziesz wiele opcji eksportu plików Thunderbirda do Outlooka, jednak użycie zautomatyzowanego narzędzia jest właściwym wyborem, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo. Zaleca się unikanie korzystania z metody ręcznej, ponieważ jest to ryzykowne i użytkownik może utracić całe swoje dane. Korzystanie z bezpiecznego i niezawodnego narzędzia jest koniecznością, ponieważ w ten sposób użytkownik może przeprowadzić wolną od ryzyka konwersję plików. Sugerujemy wybór konwertera KDETools Thunderbird na Outlook, ponieważ zawiera wiele funkcji, które ułatwiają użytkownikom przeprowadzanie procesu konwersji.

Kroki, aby wyeksportować pliki Thunderbird do programu Outlook za pomocą programu Thunderbird do konwertera programu Outlook

● Pobierz, zainstaluj i uruchom konwerter KDETools Thunderbird na Outlook w swoim systemie.
● Teraz wybierz pliki MBOX na konwerterze.
● Kliknij pliki, które chcesz wyeksportować z Thunderbirda do PST.
● W opcjach wyświetlanych na ekranie kliknij opcję „PST”.
● Kliknij opcję „Eksportuj” i poczekaj kilka minut.
● Teraz kliknij „Zakończ”.

Podświetlanie funkcji KDETools Konwerter Thunderbird na Outlook

● Narzędzie umożliwia użytkownikowi eksport nawet uszkodzonych, osieroconych, usuniętych i uszkodzonych plików.
● Użytkownik może eksportować plik o dowolnym rozmiarze, ponieważ nie ma ograniczeń.
● Użytkownik może wybrać wybrane zamiast eksportować całe pliki lub foldery

streszczenie

Korzystanie z KDETools Thunderbird to PST to idealny sposób w porównaniu z metodą ręczną, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo i pozytywny wynik. Zaleca się unikanie ręcznego eksportowania plików z Thunderbirda do Outlooka.


CZYTAJ WIĘCEJ:  https://www.kdetools.com/thunderbird/