Image

Zálohování aplikací Google může ukládat všechna data PST, EML, MSG, MBOX a EMLX. Používání Google Apps pro firmy je vhodné pro jeden z nejlepších způsobů práce, protože umožňuje provádět práci odkudkoli a na jakémkoli zařízení. Aplikace zálohování sady G Suite je odborný nástroj, který dokáže vytvořit bezpečné a žádoucí archivy pro vaše e-maily. Nástroj G Suite Backup pro obchodní účely získal na důležitosti. Tento software rychle převádí vaše data. Aplikace vždy poskytuje 100% přesnost při migraci dat. Zálohovací nástroj G Suite nemůže nikdy ztratit svá data. Podporujte nejnovější verzi systému Windows Vista, XP, 10, 8 a 7.


STÁHNOUT TEĎ


G Suite je mnohem víc než jen e-mail. Obsahuje také různé aplikace a funkce, které mohou přijít docela snadno. Ve skutečnosti již některé z nich používáte nebo znáte jen několik z nich. Nástroj zálohování sady G Suite je navržen pro práci na všech operačních systémech Windows a je vhodný pro všechny jeho verze. Oba Windows 32 a 64 bitů a jeho také zcela podporovány aplikací. Tento nástroj podporuje udržování vlastností formátování e-mailů a struktury složek během procesu zálohování.

Nástroj pro zálohování sady G Suite pro firemní e-mail není nic jiného než cloudové úložiště, kde jsou data sdílena a proto také uložena. Protože je k dispozici v cloudovém úložišti, je automaticky chráněno před zdiskreditováním útokem virů, chyb, odstraněním a mnoha dalšími faktory. Vysoká závislost firemních uživatelů na Google Apps může uživatele stát hodně bez zálohování, protože ztráta důležitých a důvěrných obchodních dat může být pro firmu velkou ztrátou. Proto je povinné ukládat cloudová data v jakémkoli vhodném formátu souboru, aby bylo možné přistupovat k důležitým datům lokálně, když server Google nefunguje nebo má problémy s připojením.

Můžete si zajistit funkčnost této aplikace pomocí demoverze a znát výkon a rychlost softwaru. Hlavní funkcí nástroje pro zálohování G Suite je ochrana obchodních nebo osobních údajů stažením e-mailů z jednoho nebo více účtů uživatele G Suite na místní platformě, jako je PC. V situaci ztráty dat lze tedy datové položky obnovit ze záložní kopie. Kromě toho jsou diskutovány robustní vlastnosti nástroje, díky nimž je tento software vhodný pro každého.

Závěr

Mnoho uživatelů chce nástroj pro zálohování sady G Suite, například e-maily, kontakty a kalendáře. Z výše uvedené diskuse lze získat nápady, jak zálohovat e-mail Google Apps pro firmy bezpečným a spolehlivým způsobem. Diskutovali jsme o postupu pomocí manuálu i automatizovaného řešení. Ruční řešení má určitá omezení. Uživatel tedy může jít se zálohovacím softwarem Google Apps, aby se vyhnul všem omezením.