Poznaj profesjonalne rozwiązanie dotyczące importowania MBOX do Gmaila

Użytkownik może obsługiwać elementy skrzynki pocztowej MBOX na swoim koncie Gmail, jeśli zaimportuje MBOX do Gmaila za pomocą profesjonalnego narzędzia lub metody ręcznej. Ten blog zawiera szczegółowy przewodnik krok po kroku dotyczący importowania MBOX na konto Gmail. Większość użytkowników importuje elementy skrzynek pocztowych MBOX do Gmaila, aby skorzystać z ulepszonych opcji bezpieczeństwa i solidnych funkcji, a także skorzystać z bezpłatnego miejsca w chmurze i przechowywać do 15 GB danych. Dowiedz się, która metoda jest bardziej niezawodna, aby zaimportować MBOX do Gmaila.

Przewodnik krok po kroku dotyczący ręcznego importowania MBOX do Gmaila

Jak większość z was zdaje sobie już sprawę z faktu, że nie ma bezpośredniej metody importowania MBOX na konto Gmail przy użyciu metody ręcznej, więc użytkownicy muszą importować MBOX do formatu PST i elementy skrzynki pocztowej PST na swoje konto Gmail. Upewnij się, że nie przegapisz ani nie pominiesz nawet jednego kroku, ponieważ możesz stracić całe elementy skrzynki pocztowej MBOX.

● Uruchom i uruchom Thunderbirda na swoim komputerze.
● Teraz wybierz elementy skrzynki pocztowej MBOX, które chcesz zaimportować.
● Przenieś wybrane elementy MBOX w żądane miejsce na komputerze.
● Uruchom MS Outlook na swoim komputerze i zaloguj się na swoje konto Gmail.
● Naciśnij przycisk „Nowy folder”, aby utworzyć nowy folder.
● Zaimportuj elementy MBOX do nowego folderu.
● Kliknij OK.

Powyższe ręczne kroki ułatwiają użytkownikom importowanie MBOX do PST. Użytkownicy będą musieli następnie zaimportować plik PST do Gmaila. Metoda ręczna jest długa, żmudna i trudna, dlatego sugerujemy naszym czytelnikom wybranie narzędzia innej firmy, które będzie wymagało mniejszej liczby kroków, a użytkownicy mogą łatwo zaimportować MBOX bezpośrednio i bezpiecznie do Gmaila w krótkim czasie. Upewnij się, że nie podejmujesz ryzyka, wykonując ręczne kroki importowania MBOX do Gmaila.

Poznaj bezpośrednie i szybkie rozwiązanie importu MBOX do Gmaila

Upewnij się, że używasz tylko profesjonalnego oprogramowania do importowania MBOX do Gmaila i nie podejmuj dużego ryzyka, wdrażając metodę ręczną. Wielu ekspertów sugeruje, że Recovery Mails MBOX to konwerter Gmaila, ponieważ zapewnia 100% pomyślnych wyników. Solidne narzędzie obsługuje wszystkie aplikacje obsługiwane przez MBOX, takie jak Apple Mail, PocoMail, Thunderbird, Spicebird, PowerMail, Eudora itp. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom importowanie MBOX bezpośrednio i bezpiecznie do Gmaila, wykonując kilka kroków.

Oprogramowanie zawiera opcję „Batch Conversion”, za pomocą której użytkownicy mogą zbiorczo wybierać i importować je do Gmaila. Oprogramowanie zawiera funkcję „Message Filtering”, aby umożliwić użytkownikom wybranie żądanych pozycji MBOX między dwiema datami. Użytkownicy mogą łatwo zrozumieć interfejs narzędzia, ponieważ jest ono przyjazne dla użytkownika i importuje dane w mgnieniu oka.

Podsumowanie

Ten blog omawia ręczny proces importowania MBOX do Gmaila, a także zaleca bezpieczną opcję bezpośredniego importowania MBOX do Gmaila. Dowiedz się, jak bezpiecznie i szybko zaimportować MBOX do Gmaila.


CZYTAJ WIĘCEJ:  https://www.kdetools.com/mbox/gmail/

  Never miss a story from us, get weekly updates in your inbox.