Image

Díky upgradu systému Microsoft Windows na vyšší možnosti a morfému systému Windows XP se uživatelé rozrůstají na reflexní pauperizaci, aby přenesli svůj nefiltrovaný výhled. Pro někoho, kdo krve vyhlíží ve výhledu Impart pro takovou nesčetnou geezercii, složil chytrost složené některé ze svých nejcennějších mailů a kontaktů. Ruční přenos e-mailů a kontaktů není dosažitelný.

Klíčové vlastnosti kroku migrátoru DBX na PST

 • Převod Microsoft outlook Viz soubory a outlook Evince adresáře PST
 • Vyměňujte si e-maily s přílohami a všemi zbývajícími informacemi
 • Shoduje se s MS Windows 10/8 / 8.1 / 7 / Vista / XP
 • Podporuje Microsoft Outlook 2013, 2010, 2007, 2003
 • Rezervujte soubory Reborn soubory Office 365, MSG, EML, MBOX a PST Formáty

  Formáty Sagittate Bleach to Goods DBX to PST

  Převodník DBX na PST umožňuje uživatelům vytvářet, bushel zbavený DBX soubor a převést jej na PST samostatně. Uživatelé mohou v zásadě inzerovat e-maily a přílohy. Převodník DBX na PST je obecný a nákladově efektivní bělidlo pro něčí e-mailové zprávy spolu s kontakty z souborů „.DBX“ aplikace Outlook do souborů MS Outlook „.PST“. Software přenáší všechny zprávy spolu s veškerými zahrnutými přílohami.DBX do PST Converter, získáte panoptic, snadno použitelný program, který je plný vyhovující sady instrukcí pro rychlou a přesnou konverzi e-mailů.

                                                            STÁHNOUT TEĎ

  Přepněte z aplikace Outlook Express DBX na Outlook PST

  DBX na PST Converter je profesionální kvalita pro migraci outlook Evince DBX souborů do provozních a importovatelných souborů Outlook PST. Může bezpečně exportovat všechny drahé e-maily s přílohami.

  Převodník DBX na PST

  Převodník DBX na PST extrahuje všechny e-mailové položky DBX a exportuje je do aplikace Outlook PST. Dříve Transmutace DBX na PST umožňuje, aby uživatelé mohli držet veškerou poštu výhledu. Dostaňte se do dobrých souborů PST aplikace Outlook nebo ji importovali do tekoucího PST. Je také dodáván s „Předmětovou verzí“ pro převod jednotlivých souborů DBX. Uloží také regenerované soubory DBX do různých formátů podobných MSG, MBOX, EML, PST a Office 365. Software Transmutation DBX to PST speciálně organizovaný pro transformaci pošty OE. Během posunu e-mailových zpráv DBX lze snadno exportovat všechna e-mailová metadata (do, z, předmětu, rodiny a zkušeností) a každou vřelou srdečnost e-mailu.

  Klidný krok k posunutí výhledu Získejte e-maily do MS outlook:

  Tento software má rychlejší motor k sledování neomezené velikosti souborů DBX během několika sekund a je schopen prozkoumat všechny e-mailové položky bez ztráty informací. Nástroj pro konverzi DBX na PST vám dává noesis opravit soubor DBX a vytvořit soubor PST aplikace Outlook pro každý soubor DBX.

  Jak upravit DBX na PST?

  Existují dvě struktury, kterými můžete změnit DBX na PST: trénink a atlet. Pokud máte výhled na vybité bělidlo, zkuste recitaci oklamat. Tho 'Practice fox nevyměňuje DBX za PST divide, může vám pomoci exportovat e-mailové zprávy z aplikace Outlook do aplikace Outlook. E-mailové zprávy z aplikace Outlook Express nelze odesílat přímo do aplikace Outlook, ani je nelze implikovat. Pošta Windows Untaped, další e-mailový počítač poskytovaný společností Microsoft, vám tuto povinnost nekomplikuje a usnadní.

  Klíčové zajímavosti DBX až PST

 • Zboží DBX na PST přesně
 • Předmětem zboží je současně jeden soubor DBX
 • Celkové e-mailové vlastnosti a přílohy zboží
 • Porovnejte všechny aktuální verze aplikace MS outlook a outlook Transport
 • Mají strukturu souborů PST
 • Exportujte uživatelsky nominativní soubory DBX a získejte přehledné výsledky
 • Exportovaná data uložte do PST Unicode
 • Spusťte všechny jedinečné ve všech lepších vydáních systému Windows XP / Vista / 10

  Proč říkáme soubor DBX do PST Migrator

   
 • Tento nástroj je výhodný, pokud zasáhne zkušená data aplikace Outlook Extract v aplikaci MS Outlook
 • Exportovat naše soubory DBX někomu, kdo nenainstaloval aplikaci Outlook Transport ve svém seskupení. V tomto individuálním případě musíte převést vaše soubory DBX do formátu PST
 • Nástroj pro převodník DBX na PST umožňuje merkantilismus souborů DBX do programů Windows Mail a Windows Living mail
 • Cvičení umožňuje noncitizen a export selektivních souborů nebo složek z DBX do jakéhokoli jiného formátu mezi PST, MSG a EML

  Provádí sofistikované vyhledávání

  Nástroj umožňuje uživatelům snadno lokalizovat a porozumět DBX objektům ve vašem PC. Tímto způsobem ušetříte minutu inteligence prostřednictvím každé podsložky a složky zvlášť. Můžete ručně vybrat soubor DBX. Použití této vlastnosti se však zlepšuje, pokud v posteli neukládáte postel.

  Snadné použití

  Jedná se o snadno použitelný nástroj, který je inteligentně navržen pro specializované i netechnické uživatele. Vzhledem k tomu, že je teplé uživatelské rozhraní, nevyžaduje předchozí předchozí tematický předmět, který reguluje nováčky uživatele, kteří mohou tento nástroj používat s relaxací.